- ALL MATCH
- Asia
- Africa
- Albania
- Argentina
- Armenia
- Austria
- Brazil
- Bulgaria
- China
- Colombia
- Costa
- Czech Republic
- Denmark
- Egypt
- England
- Beach Soccer
- Faroe
- Germany
- International
- Italy
- Jordan
- South Korea
- Netherlands
- Malaysia
- Mexico
- Nicaragua
- Oman
- Paraguay
- Peru
- Poland
- Portugal
- Romania
- Russia
- Saudi Arabia
- South Africa
- Spain
- Sweden
- Europe
- Ukraine
- Uruguay
- Vietnam
- Wales
AFC Champions League | |||
2023-09-19 10:00:00 | Ulsan Hyundai FC | 3 - 1 | BG Pathum United |
2023-09-19 10:00:00 | Yokohama Marinos | 2 - 4 | Incheon United |
2023-09-19 12:00:00 | Kaya FC | 1 - 3 | Shandong Taishan |
2023-09-19 12:00:00 | Johor Darul Takzim | 0 - 1 | Kawasaki Frontale |
2023-09-19 14:00:00 | Pakhtakor | 0 - 3 | Al Ain |
2023-09-19 15:59:00 | FC Ahal | 1 - 0 | Al-Feiha |
2023-09-19 15:59:00 | FC Istiklol Dushanbe | 0 - 0 | Al Duhail |
2023-09-19 18:00:00 | Persepolis | 0 - 2 | Al-Nassr |
AFC Cup | |||
2023-09-19 10:00:00 | Maziya SRC | 3 - 1 | Bashundhara Kings |
2023-09-19 14:00:00 | Odisha FC | 0 - 4 | ATK Mohun Bagan |
2023-09-19 15:59:00 | AI Kahrabaa | 0 - 0 | Al Kuwait SC |
2023-09-19 18:00:00 | Al Wihdat Amman | 2 - 0 | Al Ittihad (SYR) |
AFC U-17 Women’s Championship | |||
2023-09-19 09:30:00 | Korea Rep. (W) U17 | 8 - 0 | India (W) U17 |
2023-09-19 13:30:00 | Thailand U17 (W) | 6 - 0 | Iran (W) U17 |
African Cup of Nations for Women | |||
2023-09-19 11:00:00 | Angola (W) | 3 - 0 | Sudan (W) |
2023-09-19 11:00:00 | Sao Tome Principe (W) | 0 - 3 | Nigeria (W) |
Albania Super league | |||
2023-09-19 13:00:00 | KF Laci | 2 - 1 | Vllaznia Shkoder |
2023-09-19 13:00:00 | Teuta Durres | 1 - 0 | Skenderbeu Korca |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester | |||
2023-09-19 18:30:00 | Deportivo Muniz | 0 - 0 | Centro Espanol |
2023-09-19 18:30:00 | Central Ballester | 0 - 3 | Argentino de Rosario |
Argentina Regional League | |||
2023-09-19 19:00:00 | Estudiantes de Resistencia | 1 - 1 | Central Norte Argentino |
2023-09-19 19:20:00 | San Martin de San Juan Reserves | 2 - 1 | Sportivo Rivadavia San Juan |
2023-09-19 19:30:00 | CD Aberastain | 2 - 1 | Penarol de San Juan Reserves |
2023-09-19 23:00:00 | Central Benitez | 1 - 2 | CA Bancarios |
Argentina Reserve League | |||
2023-09-19 12:30:00 | Lujan Reserves | 1 - 0 | Deportivo Laferrere Reserves |
2023-09-19 13:10:00 | Yupanqui Reserves | 3 - 2 | Ferrocarril Midland Reserves |
2023-09-19 14:00:00 | Defensa y Justicia Reserves | 0 - 0 | Arsenal de Sarandi Reserves |
2023-09-19 14:00:00 | Central Cordoba SdE Reserves | 2 - 1 | Atletico Tucuman Reserve |
2023-09-19 14:00:00 | Gimnasia LP Reserves | 2 - 0 | Estudiantes LP Reserves |
2023-09-19 14:00:00 | Sarmiento Junin Reserve | 1 - 3 | Barracas Central Reserves |
2023-09-19 14:10:00 | Puerto Nuevo Reserves | 0 - 3 | Victoriano Arenas Reserves |
2023-09-19 14:30:00 | Nueva Chicago Reserves | 2 - 0 | All Boys Reserves |
2023-09-19 15:59:00 | Leandro N. Alem Reserves | 2 - 1 | El Porvenir Reserves |
2023-09-19 17:10:00 | Deportivo Armenio Reserves | 1 - 0 | CA Ituzaingo Reserves |
2023-09-19 17:40:00 | CS Dock Sud Reserves | 1 - 1 | Talleres Remedios Reserves |
Argentine Division 1 | |||
2023-09-19 21:45:00 | Central Cordoba SDE | 0 - 3 | Boca Juniors |
Argentine Division 2 | |||
2023-09-19 00:10:00 | Ferrol Carril Oeste | 2 - 1 | Tristan Suarez |
Armenia Premier League | |||
2023-09-19 12:00:00 | Urartu | 3 - 1 | FK Van Charentsavan |
2023-09-19 15:00:00 | Shirak | 1 - 3 | FC Avan Academy |
Asian Games | |||
2023-09-19 08:00:00 | Bangladesh U23 | 0 - 1 | Myanmar U23 |
2023-09-19 08:00:00 | North Korea U23 | 2 - 0 | Chinese Taipei U23 |
2023-09-19 08:00:00 | Vietnam U23 | 4 - 2 | Mongolia U23 |
2023-09-19 08:00:00 | Bahrain U23 | 1 - 1 | Thailand U23 |
2023-09-19 11:30:00 | China U23 | 5 - 1 | India U23 |
2023-09-19 11:30:00 | Saudi Arabia U23 | 0 - 0 | Iran U23 |
2023-09-19 11:30:00 | South Korea U23 | 9 - 0 | Kuwait U23 |
2023-09-19 11:30:00 | Indonesia U23 | 2 - 0 | Kyrgyzstan U23 |
Australia Darwin Premier League | |||
2023-09-19 09:00:00 | University Azzurri FC | 1 - 1 | Casuarina FC |
Austrian 3.Liga | |||
2023-09-19 15:00:00 | Wolfsberger AC Amateure | 1 - 2 | SK Vorwarts Steyr |
2023-09-19 17:00:00 | Austria Wien (Youth) | 3 - 2 | Neusiedl |
Brazil Youth cup | |||
2023-09-19 22:00:00 | Corinthians Paulista (Youth) | 3 - 1 | Fluminense RJ (Youth) |
Bulgaria B PFG | |||
2023-09-19 14:20:00 | PFK Montana | 2 - 0 | Yantra Gabrovo |
China U21 League | |||
2023-09-19 07:30:00 | Henan Football Club U21 | 1 - 0 | Shanghai Shenhua U21 |
2023-09-19 11:30:00 | Beijing Guoan U21 | 1 - 0 | Shandong Taishan U21 |
Chinese Football Association Yi League | |||
2023-09-19 08:00:00 | ShangYu Pterosaur FC | 0 - 1 | Zibo Qisheng |
Colombia Copa Premier | |||
2023-09-19 19:00:00 | Patriotas FC | 1 - 0 | Orsomarso |
2023-09-19 21:05:00 | Deportes Quindio | 0 - 0 | Llaneros FC |
2023-09-19 23:10:00 | Barranquilla FC | 3 - 1 | Atletico FC |
Colombia Regional League | |||
2023-09-19 15:10:00 | Sellos Colombianos | 1 - 3 | Medellin City FC |
2023-09-19 17:10:00 | Universidad de Antioquia | 0 - 2 | CD Gallegol S.A.S. |
Costa Rica Primera Division | |||
2023-09-19 21:00:00 | AD Guanacasteca | 3 - 2 | Alajuelense |
Croatia 3.Division | |||
2023-09-19 14:45:00 | HASK Zagreb | 2 - 3 | NK Maksimir |
Czech Republic U19 League | |||
2023-09-19 14:30:00 | Sparta Praha U19 | 1 - 0 | Dukla Praha U19 |
Denmark Womans Cup | |||
2023-09-19 16:30:00 | Olstykke (W) | 0 - 8 | Brondby IF (W) |
Egyptian Premier League | |||
2023-09-19 13:05:00 | ZED FC | 1 - 0 | Ismaily |
2023-09-19 15:59:00 | Al Ahly SC | 4 - 0 | Al Masry |
England Championship | |||
2023-09-19 18:45:00 | Southampton | 0 - 1 | Ipswich Town |
2023-09-19 18:45:00 | Cardiff City | 3 - 2 | Coventry City |
2023-09-19 18:45:00 | Bristol City | 4 - 1 | Plymouth Argyle |
2023-09-19 18:45:00 | Preston North End | 2 - 1 | Birmingham City |
2023-09-19 18:45:00 | Queens Park Rangers (QPR) | 1 - 1 | Swansea City |
2023-09-19 19:00:00 | Sheffield Wednesday | 1 - 1 | Middlesbrough |
England Conference | |||
2023-09-19 18:45:00 | Barnet | 2 - 1 | Aldershot Town |
2023-09-19 18:45:00 | Woking | 1 - 1 | Ebbsfleet United |
2023-09-19 18:45:00 | Eastleigh | 2 - 2 | Oxford City |
2023-09-19 18:45:00 | Solihull Moors | 2 - 1 | AFC Fylde |
2023-09-19 18:45:00 | Altrincham | 2 - 2 | Hartlepool United |
2023-09-19 18:45:00 | Dagenham Redbridge | 0 - 1 | Bromley |
2023-09-19 18:45:00 | Gateshead | 3 - 0 | Kidderminster Harriers |
2023-09-19 18:45:00 | Dorking | 3 - 1 | Wealdstone FC |
2023-09-19 18:45:00 | Chesterfield | 3 - 2 | Halifax Town |
2023-09-19 18:45:00 | Southend United | 2 - 0 | Maidenhead United |
2023-09-19 18:45:00 | Oldham Athletic | 2 - 0 | York City |
2023-09-19 18:45:00 | Boreham Wood | 1 - 1 | Rochdale |
England FA Cup | |||
2023-09-19 18:45:00 | AFC Emley | 1 - 1 | Mossley |
2023-09-19 18:45:00 | Atherton Collieries | 1 - 3 | Ashton United |
2023-09-19 18:45:00 | Cray Valley Paper Mills | 3 - 3 | Northwood |
2023-09-19 18:45:00 | Marine | 2 - 1 | Spennymoor Town |
2023-09-19 18:45:00 | Braintree Town | 1 - 1 | Canvey Island |
2023-09-19 18:45:00 | Biggleswade Town | 3 - 1 | Bishop's Stortford |
2023-09-19 18:45:00 | Wroxham | 3 - 4 | Barton Rovers |
2023-09-19 18:45:00 | Brackley Town | 3 - 1 | Scunthorpe United |
2023-09-19 18:45:00 | Frome Town | 2 - 1 | Plymouth Parkway |
2023-09-19 18:45:00 | Chorley FC | 3 - 1 | Runcorn Linnets |
2023-09-19 18:45:00 | Scarborough | 3 - 0 | Farsley Celtic |
2023-09-19 18:45:00 | Folkestone | 1 - 3 | Margate |
2023-09-19 18:45:00 | Marlow | 1 - 3 | Horsham |
2023-09-19 18:45:00 | Winchester City | 4 - 1 | Reading Town |
2023-09-19 18:45:00 | Taunton Town | 1 - 2 | Merthyr Town |
2023-09-19 18:45:00 | Farnborough Town | 6 - 0 | Wingate Finchley |
England Isthmian Cup | |||
2023-09-19 18:45:00 | Sittingbourne | 1 - 1 | Hythe Town |
2023-09-19 18:45:00 | Corinthian Casuals | 1 - 1 | Westfields |
England Johnstone | |||
2023-09-19 18:00:00 | Morecambe | 0 - 3 | Liverpool U21 |
2023-09-19 18:00:00 | Exeter City | 0 - 9 | Reading |
2023-09-19 18:00:00 | Derby County | 2 - 0 | Lincoln City |
2023-09-19 18:00:00 | Leyton Orient | 2 - 2 | Fulham U21 |
2023-09-19 18:00:00 | Oxford United | 0 - 1 | Milton Keynes Dons |
2023-09-19 18:00:00 | Wycombe Wanderers | 1 - 0 | Crystal Palace U21 |
2023-09-19 18:00:00 | Shrewsbury Town | 0 - 0 | Brighton U21 |
2023-09-19 18:00:00 | Wigan Athletic | 7 - 1 | Leicester City U21 |
2023-09-19 18:00:00 | Doncaster Rovers | 2 - 0 | Everton U21 |
2023-09-19 18:30:00 | Colchester United | 0 - 5 | Tottenham U21 |
2023-09-19 18:45:00 | Sutton United | 2 - 2 | Aston Villa U21 |
2023-09-19 18:45:00 | Bristol Rovers | 1 - 3 | West Ham U21 |
England League 1 | |||
2023-09-19 18:45:00 | Barnsley | 2 - 3 | Portsmouth |
2023-09-19 18:45:00 | Port Vale | 2 - 3 | Burton Albion |
2023-09-19 18:45:00 | Peterborough United | 3 - 0 | Cheltenham Town |
England Ryman(Isthmian) League | |||
2023-09-19 18:30:00 | Hartley Wintney | 1 - 0 | Ashford Town |
2023-09-19 18:45:00 | Felixstowe Walton United | 3 - 2 | Bowers Pitsea |
England U21 League Cup | |||
2023-09-19 18:00:00 | Norwich City U21 | 2 - 2 | Wolverhampton U21 |
2023-09-19 18:00:00 | Chelsea U21 | 4 - 1 | Luton Town U21 |
2023-09-19 18:00:00 | Charlton Athletic U21 | 0 - 4 | Bournemouth AFC U21 |
England U21 Professional Development League 2 | |||
2023-09-19 10:50:00 | Burnley U21 | 0 - 4 | Sheffield Wed U21 |
2023-09-19 13:00:00 | Sheffield Utd U21 | 6 - 0 | Fleetwood Town U21 |
Estonia U19 League | |||
2023-09-19 14:00:00 | FC Helios Tartu U19 | 2 - 7 | Tallinna JK Legion U19 |
2023-09-19 14:00:00 | JK Nomme Kalju U19 | 2 - 1 | FC Helios Voru U19 |
Europe BSWCP | |||
2023-09-19 08:20:00 | Azerbaijan Beach Soccer | 5 - 5 | Turkey Beach Soccer |
2023-09-19 09:50:00 | France Beach Soccer | 4 - 4 | Estonia Beach Soccer |
2023-09-19 10:45:00 | Belarus Beach Soccer | 7 - 0 | Moldova Beach Soccer |
2023-09-19 12:20:00 | Spain Beach Soccer | 6 - 1 | Germany Beach Soccer |
2023-09-19 13:40:00 | Romania Beach Soccer | 3 - 8 | Switzerland Beach Soccer |
2023-09-19 14:50:00 | Denmark Beach Soccer | 4 - 10 | Portugal Beach Soccer |
2023-09-19 15:59:00 | Greece Beach Soccer | 2 - 5 | Italy Beach Soccer |
Faroe Islands Formuladeildin | |||
2023-09-19 17:00:00 | HB Torshavn | 1 - 2 | Vikingur Gotu |
GER D5 | |||
2023-09-19 17:00:00 | ATSV Erlangen | 2 - 0 | Bayern Hof |
Germany Landespokal | |||
2023-09-19 17:30:00 | Turk Gucu Friedberg | 2 - 2 | FC Eddersheim |
Germany Oberliga NOFV | |||
2023-09-19 15:15:00 | FC Pipinsried | 1 - 0 | Gundelfingen |
2023-09-19 18:00:00 | Cosmos Koblenz | 1 - 1 | FV Dudenhofen |
Germany Regionalliga | |||
2023-09-19 11:00:00 | Hamburger SV (Youth) | 2 - 1 | Hannover 96 Am |
2023-09-19 17:00:00 | FC Augsburg II | 1 - 1 | SpVgg Bayreuth |
2023-09-19 17:00:00 | Wacker Burghausen | 1 - 0 | Greuther Furth (Youth) |
2023-09-19 17:00:00 | FSV Mainz 05 (Youth) | 1 - 0 | TSG Hoffenheim (Youth) |
India Bangalore Super Division | |||
2023-09-19 08:00:00 | Real Chikkamagaluru FC | 0 - 1 | MEG |
India League Women | |||
2023-09-19 03:30:00 | Maatru Pratishtana (W) | 1 - 0 | Roots (W) |
International Friendly | |||
2023-09-19 14:00:00 | Denmark U16 | 2 - 0 | Portugal U16 |
2023-09-19 15:59:00 | Poland U16 | 0 - 2 | Switzerland U16 |
2023-09-19 15:59:00 | Spain U16 | 2 - 1 | Italy U16 |
2023-09-19 17:00:00 | Belgium U16 | 2 - 1 | Turkey U16 |
Israel Youth League | |||
2023-09-19 12:30:00 | Hapoel Hadera U19 | 0 - 4 | Ashdod MS U19 |
2023-09-19 12:30:00 | Hapoel Kfar Saba U19 | 2 - 4 | Hapoel Kiryat Shmona U19 |
2023-09-19 13:30:00 | Hapoel Nir Ramat Hasharon U19 | 0 - 1 | Hapoel Haifa U19 |
2023-09-19 13:45:00 | Maccabi Petach Tikva U19 | 4 - 1 | Maccabi Haifa U19 |
2023-09-19 13:50:00 | Hapoel Beer Sheva U19 | 1 - 5 | Hapoel Tel Aviv U19 |
2023-09-19 13:55:00 | Hapoel Raanana Roei U19 | 1 - 5 | Maccabi Tel Aviv U19 |
2023-09-19 15:00:00 | Maccabi Netanya U19 | 1 - 1 | Bnei Sakhnin U19 |
2023-09-19 15:30:00 | Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 | 1 - 0 | Bnei Yehuda Tel Aviv U19 |
Italy C1 | |||
2023-09-19 16:30:00 | Us Pergolettese | 2 - 1 | Triestina |
2023-09-19 16:30:00 | Fermana | 0 - 1 | Recanatese |
2023-09-19 16:30:00 | Arezzo | 1 - 1 | Olbia |
2023-09-19 16:30:00 | Asd Pineto Calcio | 1 - 0 | Rimini |
2023-09-19 16:30:00 | Lucchese | 0 - 0 | Gubbio |
2023-09-19 16:30:00 | Vis Pesaro | 2 - 0 | ACD Virtus Entella |
2023-09-19 18:45:00 | Perugia | 1 - 1 | Pontedera |
2023-09-19 18:45:00 | Sestri Levante | 1 - 2 | Pescara |
2023-09-19 18:45:00 | Cesena | 4 - 0 | Ancona |
2023-09-19 18:45:00 | JuventusU23 | 0 - 1 | Spal |
Jordan League Division 1 | |||
2023-09-19 14:00:00 | AL-Sareeh | 2 - 0 | Al Yarmouk |
2023-09-19 15:00:00 | Amman FC | 3 - 1 | El Alia |
2023-09-19 15:00:00 | Umm Al Qotain | 3 - 0 | Al-Tora |
K League 2 | |||
2023-09-19 10:00:00 | Busan I Park | 2 - 0 | Ansan Greeners FC |
2023-09-19 10:30:00 | Chungbuk Cheongju | 0 - 1 | Seoul E-Land FC |
2023-09-19 10:30:00 | Seongnam FC | 1 - 0 | Gimcheon Sangmu FC |
KNVB Cup | |||
2023-09-19 18:00:00 | RKAV Volendam | 3 - 0 | RKVV Westlandia |
2023-09-19 18:00:00 | CSV Apeldoorn | 1 - 3 | OJC Rosmalen |
2023-09-19 18:00:00 | Spakenburg | 1 - 0 | VV Scherpenzeel |
2023-09-19 18:00:00 | DVS 33 Ermelo | 0 - 2 | IJsselmeervogels |
2023-09-19 18:00:00 | Scheveningen | 2 - 1 | HSV Hoek |
2023-09-19 18:00:00 | Olde Veste | 0 - 2 | Noordwijk |
2023-09-19 18:00:00 | GVVV Veenendaal | 5 - 2 | Barendrecht |
2023-09-19 18:00:00 | Sparta Nijkerk | 4 - 2 | GVV Unitas |
2023-09-19 18:00:00 | RKVV DEM | 3 - 1 | Sportlust 46 |
2023-09-19 18:00:00 | VV Eemdijk | 3 - 2 | Harkemase Boys |
Liberia First Division | |||
2023-09-19 18:15:00 | NPA Anchors | 1 - 1 | LPRC Oilers |
2023-09-19 18:15:00 | Cece United | 0 - 2 | FC Kallon |
Malaysia Challenge Cup | |||
2023-09-19 12:15:00 | Kuching FA | 1 - 0 | Kedah |
2023-09-19 13:00:00 | Penang | 2 - 1 | Harini KS FC |
Mexico Primera Divison A | |||
2023-09-19 23:05:00 | Celaya FC | 2 - 3 | Mineros de Zacatecas |
Mexico Segunda Division | |||
2023-09-19 02:00:00 | CF Orgullo Reynosa | 1 - 0 | Mexicali FC |
Nicaragua Apertura league | |||
2023-09-19 01:00:00 | UNAN Managua | 5 - 0 | HYH Export Sebaco FC |
2023-09-19 01:00:00 | Real Esteli | 2 - 1 | Matagalpa FC |
Norway Division 4 | |||
2023-09-19 15:00:00 | Fana | 4 - 2 | Ullern 2 |
Oman Professional League | |||
2023-09-19 14:35:00 | Al Rustaq | 0 - 2 | Al-Seeb |
Paraguay Cup | |||
2023-09-19 21:00:00 | FC Nacional Asuncion | 0 - 0 | Sportivo Luqueno |
2023-09-19 23:30:00 | Tacuary | 1 - 2 | Sportivo Trinidense |
Peru B League | |||
2023-09-19 18:00:00 | FC Carlos Stein | 0 - 5 | Deportivo Llacuabamba |
Peru Primera Division | |||
2023-09-19 18:00:00 | Alianza Atletico Sullana | 1 - 0 | EM Deportivo Binacional |
2023-09-19 20:20:00 | Academia Deportiva Cantolao | 0 - 1 | FBC Melgar |
Peru Reserves League | |||
2023-09-19 15:00:00 | Academia Deportiva Cantolao Reserves | 0 - 1 | FBC Melgar Reserves |
Poland Cup | |||
2023-09-19 15:00:00 | Miedz Legnica II | 0 - 3 | Stal Rzeszow |
Portugal U23 | |||
2023-09-19 10:00:00 | Leixoes U23 | 1 - 2 | Famalicao U23 |
2023-09-19 14:00:00 | Sporting Lisbon Sad U23 | 4 - 2 | CD Mafra U23 |
2023-09-19 14:00:00 | Academico Viseu U23 | 3 - 1 | Rio Ave U23 |
2023-09-19 14:00:00 | Portimonense U23 | 1 - 1 | Santa Clara U23 |
2023-09-19 14:00:00 | Gil Vicente U23 | 0 - 2 | Vizela U23 |
2023-09-19 14:30:00 | Estrela FC U23 | 1 - 2 | Estoril U23 |
Primera Division de Colombiano-Apertura | |||
2023-09-19 01:50:00 | Dep.Independiente Medellin | 1 - 1 | Millonarios |
Primera Division Liga MX | |||
2023-09-19 03:00:00 | Pachuca | 3 - 2 | Santos Laguna |
Romania - Liga 2 Seria | |||
2023-09-19 14:00:00 | Ceahlaul Piatra Neamt | 1 - 1 | Chindia Targoviste |
Romania - Liga 3 Seria | |||
2023-09-19 14:00:00 | Avantul Reghin | 2 - 2 | Industria Galda |
Russia Cup | |||
2023-09-19 12:00:00 | FC Krasnodar | 1 - 1 | Dynamo Moscow |
2023-09-19 14:15:00 | FK Nizhny Novgorod | 0 - 3 | Spartak Moscow |
2023-09-19 14:15:00 | Baltika Kaliningrad | 1 - 2 | Krylya Sovetov |
Saudi Arabia Division 1 | |||
2023-09-19 15:35:00 | Al-Baten | 3 - 1 | Ohod Medina |
2023-09-19 15:50:00 | Al-Jabalain | 1 - 0 | AL-Rbeea Jeddah |
2023-09-19 17:30:00 | Al-Arabi(KSA) | 1 - 2 | Al Kholood |
2023-09-19 17:30:00 | Al-Faisaly Harmah | 0 - 1 | Al-Qadasiya |
Slovakia 3.Liga | |||
2023-09-19 14:00:00 | Fomat Martin | 2 - 1 | Raca Bratislava |
2023-09-19 14:00:00 | TeslaStropkov | 5 - 0 | TJ Tatran Oravske Vesele |
South Africa Premier Soccer League | |||
2023-09-19 17:30:00 | Richards Bay | 1 - 2 | Chippa United |
2023-09-19 17:30:00 | Stellenbosch FC | 0 - 2 | Moroka Swallows |
2023-09-19 17:30:00 | Cape Town Spurs | 1 - 2 | Lamontville Golden Arrows |
Spanish Segunda Division B | |||
2023-09-19 15:59:00 | CE Manresa | 1 - 1 | SCR Pena Deportiva |
SVK U19 A | |||
2023-09-19 12:40:00 | FK Poprad U19 | 4 - 0 | Slavoj Trebisov U19 |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra | |||
2023-09-19 14:00:00 | Trelleborg U21 | 2 - 0 | Landskrona BoIS U21 |
2023-09-19 15:00:00 | Elfsborg U21 | 4 - 4 | Gais Goteborg U21 |
2023-09-19 15:00:00 | IFK Goteborg U21 | 3 - 0 | Skowad U21 |
2023-09-19 15:00:00 | Orgryte U21 | 0 - 8 | Utsiktens BK U21 |
UEFA Champions League | |||
2023-09-19 16:45:00 | Young Boys | 1 - 3 | RB Leipzig |
2023-09-19 16:45:00 | AC Milan | 0 - 0 | Newcastle United |
2023-09-19 19:00:00 | Feyenoord | 2 - 0 | Celtic FC |
2023-09-19 19:00:00 | Lazio | 1 - 1 | Atletico Madrid |
2023-09-19 19:00:00 | Paris Saint Germain (PSG) | 2 - 0 | Borussia Dortmund |
2023-09-19 19:00:00 | FC Shakhtar Donetsk | 1 - 3 | FC Porto |
2023-09-19 19:00:00 | Manchester City | 3 - 1 | Crvena Zvezda |
2023-09-19 19:00:00 | FC Barcelona | 5 - 0 | Royal Antwerp |
UEFA Youth League U19 | |||
2023-09-19 11:00:00 | FC Shakhtar Donetsk U19 | 1 - 4 | FC Porto U19 |
2023-09-19 12:00:00 | Lazio U19 | 0 - 2 | Atletico de Madrid U19 |
2023-09-19 12:00:00 | AC Milan U19 | 4 - 0 | Newcastle U19 |
2023-09-19 12:30:00 | Young Boys U19 | 1 - 3 | RB LeipzigU19 |
2023-09-19 13:00:00 | Feyenoord U19 | 3 - 0 | Celtic U19 |
2023-09-19 14:00:00 | Manchester City U19 | 5 - 2 | Red Star Belgrade U19 |
2023-09-19 14:00:00 | Barcelona U19 | 2 - 1 | Royal Antwerp FC U19 |
2023-09-19 14:00:00 | Paris Saint Germain U19 | 0 - 1 | Borussia Dortmund U19 |
Ukraine Division 3 | |||
2023-09-19 09:00:00 | Rukh Lviv II | 2 - 0 | Kremin B Kremenchuk |
Uruguay Cup | |||
2023-09-19 23:00:00 | CSyD Cooper | 0 - 0 | Libertad de San Carlos |
Vietnam Championship U21 | |||
2023-09-19 07:30:00 | Dak Lak U21 | 0 - 1 | Longan U21 |
2023-09-19 07:30:00 | T T Hanoi U21 | 1 - 0 | TP Ho Chi Minh U21 |
2023-09-19 10:00:00 | Song Lan - yi U21 | 0 - 1 | Kon Tum U21 |
2023-09-19 11:00:00 | SHB Da Nang U21 | 2 - 0 | Sanna Khanh Hoa U21 |
Wales Challenge League Cup | |||
2023-09-19 18:30:00 | Ammanford | 0 - 1 | Briton Ferry Athletic |
2023-09-19 18:30:00 | Afan Lido | 0 - 4 | UWIC Inter Cardiff |
2023-09-19 18:30:00 | Swansea City U21 | 1 - 1 | Cardiff City U21 |
2023-09-19 18:30:00 | Buckley Town | 0 - 1 | Gresford |
2023-09-19 18:45:00 | The New Saints | 4 - 1 | Porthmadog |
2023-09-19 18:45:00 | Guilsfield | 1 - 0 | Bala Town F.C. |
2023-09-19 19:00:00 | Aberystwyth Town | 0 - 1 | Pontypridd |